Yaptırdığı estetikle sosyal medyada alay konusu olan tescilli güzellerden Dilan Çiçek Deniz, aylar sonra sessizliğini bozdu ve kendisine gelen estetik eleştirilerine cevap verdi.

Dilan Çiçek Deniz, Ceyda Düvenci'nin NTV'de yayınlanan programına konuk oldu. Deniz, "Benim için inanılmaz zor bir süreçti. 2023 hayatımın en zor senelerinden biri bile olabilir. Aslında çok öyle bir şey yaptırdığımı düşünmeden bir şeye giriştim ve doktorumla da inanılmaz bir iletişim problemimiz oldu. Tabii benim de daha çok araştırıp soruşturmam gerekiyordu. Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım. Ama konu o kadar çok büyüdü ve o kadar uzun sürdü ki o süreç. İyileşme sürecim de uzun sürdü. Çıkan haberler, insanlar, özellikle kadınlar" dedi.

Bakan Özhaseki, maden sahasındaki laboratuvarlarda inceleme yaptı Bakan Özhaseki, maden sahasındaki laboratuvarlarda inceleme yaptı
Editör: UHA HABER MERKEZİ