YouTube'da yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği programın bu haftaki konuğu ünlü sunucu Bircan Bali oldu. Söylemezsem Olmaz programından ayrılması ile uzunca bir süre konuşulan Bircan Bali, samimi açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanı Koca'dan "Yeşilay Haftası" mesajı Sağlık Bakanı Koca'dan "Yeşilay Haftası" mesajı

SÖYLEMEZSEM OLMAZ'A YENİDEN DÖNECEK Mİ?

Bircan Bali, "Söylemezsem Olmaz'a yeniden dönme ihtimalin var mı?" sorusuna da "Her zaman... Ben oranın kızıyım, ne zaman çalışmak istersem oturur konuşuruz. Yeniden Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto'nun bir arada olması zor" cevabını verdi.

SEREN SERENGİL HAKKINDA KONUŞTU

Bali, "Seren Serengil ile niye anlaşamıyorsun?" sorusu üzerine yaşananları şu sözlerle anlattı: "Bu çok yanlış bir soru. Biz hep anlaştık. Seren Serengil kalbi ağzında doğmuş biri. Ona mantığınla hiçbir şey yaptıramazsın. Seren'de mantık sıfır. Mantıksız... Seren'in sadece kalbi çalışıyor, kafası çalışmıyor. Kafasının çalıştığı noktalarda afallıyor. Karşısında kafası çok çalışan biri olduğunda da afallıyor. Ben kafası çok çalışan biriyim, duygularını geriye atmış biriyim. Galiba Seren'e benimle ilgili artık kalbinin çalışmaması gerektiğini söylediler."

Editör: UHA HABER MERKEZİ