Dijital müzik platformu Muud'un Mart ayının en çok dinlenen isimler ve albümler listesi belli oldu.

En çok dinlenen yerli single listesinde Zeynep Bastık'ın 'Lan' adlı şarkısı birinci sıraya yerleşti. Yerli sanatçılar kategorisinde Semicenk zirvede yer alırken, yerli albümler sıralamasında da yine Semicenk en başta yer aldı.

ZEYNEP BASTIK DÜNYA LİSTELERİNDE ZİRVEDE

Adaylığı kabul edilmemişti! İran'da Ahmedinejad'dan seçim hamlesi Adaylığı kabul edilmemişti! İran'da Ahmedinejad'dan seçim hamlesi

Dijital müzik platformunun kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler arasında yer alan Zeynep Bastık, yeni parçası 'Lan' ile en çok dinlenen yerli single listesinin lideri oldu. Parça, global listelere girerek, milyonlarca kez dinlendi.

Dijital müzik platformunda mart ayının en iyi çıkış yapan sanatçılar listesinde ilk sırada pop müziğin sevilen isimlerinden Sıla, 'Yağmur' adlı şarkısıyla zirvenin sahibi oldu. Sıla'nın ardından İkilem'in "Ne Mutsuzum Ne De İyi" isimli maxisingle'ı ve Yalın'ın 'Deliler Okulu' dikkat çekiyor. Tyla ise en iyi çıkış yapan yabancı sanatçılar arasında yerini aldı.

YABANCILARDA BİRİNCİ ARİANA GRANDE

Muud'da mart ayının en çok dinlenen yabancı albüm ve sanatçı listelerinde zirvenin sahibi Ariana Grande oldu. İki Grammy ödüllü sanatçının 'Eternal Sunshine' albümü en çok dinlenen yabancı albüm listesine birinci sıradan girdi.