İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın disipline sevk gerekçesinde ‘taciz’ suçlaması olduğunun ortaya çıkmasının ardından Dikbayır'ın eşi Nigar Dikbayır'dan tepki geldi. Nigar Dikbayır ise sosyal medya üzerinden Meral Akşener'e "Hesap inceletme yalanından buraya kadar düştünüz mü?" dedi.

İstifa etmekten vazgeçtim çünkü...

Taciz suçlamasının ardından İYİ Parti'den hafta sonunda yapacağı açıklamayla istifa edeceğini duyuran Ümit Dikbayır, istifa kararından vazgeçti. Dikbayır, “İstifa etmekten vazgeçtim. Baktım istifa edersem üstüme kalacak sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğim” dedi.

AB dünyanın ilk 'Yapay Zeka Yasası'nı kabul etti: Yüz tanıma ve vatandaş takip sistemi yasaklanıyor AB dünyanın ilk 'Yapay Zeka Yasası'nı kabul etti: Yüz tanıma ve vatandaş takip sistemi yasaklanıyor

Evlatları da eşi namusuna kefildir

Taciz iddialarını ardından eşi ve çocuklarıyla fotoğrafını paylaşan Nigar Dikbayır, "Hesap inceletme yalanından buraya kadar düştünüz mü? Düne kadar namusunuzu emanet ettiniz. Bugün haysiyet cellatlığına soyundunuz. Kızlarımın babası, hayat arkadaşım, sizin anlayamayacağınız kadar namusludur. Evlatları da eşi de kefildir" diye yazdı.