Gülşen, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıktı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan popçu, yeni şarkısının 17 Mayıs’ta çıkacağını açıkladı.

YENİ ŞARKI MÜJDESİ!

Yeni şarkım 17 Mayıs’ta geliyor. Şu an her şey hazır. Klip de, fotoğraflar da çekildi. Şarkının sözü ve müziği her zaman olduğu gibi bana, aranje ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Çok güzel bir yaz şarkısı oldu.

2 Gülşen Iç Sayfaaa

OZAN ÇOLAKOĞLU AÇIKLAMASI!

Eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışırken aralarında zaman zaman çekişme olduğundan da bahseden gülşen, "İkimiz de işimizde çok titiziz. Şarkıyı bitirdikten sonra tezcanlılık yapıyorum, bir an önce duymak istiyorum. Üzerinde çalışırken biraz acele ettirmeye çalışıyorum ona. O süreçte biraz çekişmeler oluyor" dedi.

Trump'ın "sus payı" davasında sona yaklaşıldı: Karar için toplanıldı Trump'ın "sus payı" davasında sona yaklaşıldı: Karar için toplanıldı

İşten arta kalan zamanlarda sadece Azur ile vakit geçirdiğini sözlerine ekleyen sanatçı, oğlunun da müziğe eğilimi olduğunu ve müziği çok sevdiğini söyledi.

İŞTE O AÇIKLAMA!

İsminden sıkça bahsettiren Gülşen Çolakoğlu, muhabirlerin yönelttiği 'Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak ister misiniz?' sorusunu dikkat çeken ifadelerle yanıtladı.

1 Gülşen Iç Sayfa

"ÜLKEM İÇİN YAPAMAYACAĞIM HİÇBİR ŞEY YOK"

İsminden sıkça bahsettiren gülşen Çolakoğlu, muhabirlerin yönelttiği 'Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak ister misiniz?' sorusunu dikkat çeken ifadelerle yanıtladı. Sertab Erener'in 11 yıl önce birinci olduğu Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak isteyip istemediği sorusu üzerine Türkiye’ye olan sevgisini dile getiren Gülşen, "Ülkem için yapamayacağım hiçbir şey yok" ifadelerini kullandı.

"BİZİM ÜLKEMİZ GİBİSİ YOK"

2003 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda birinci olan Sertab Erener’in, bu yılki organizasyonda konuk olarak sahneye çıkacağı hatırlatılan Gülşen, “Sertab’ın şarkısı harikaydı. Hâlâ dinledikçe heyecanlanıyorum. Tekrar böyle bir şey gündeme gelirse ülkem için yapamayacağım hiçbir şey yok. Bu sadece şarkı söylemek değil. Ülkemi çok seviyorum. Bizim ülkemiz gibisi dünyada yok" ifadelerini kullandı.