Cumhurbaşkanı Erdoğan, Süper Lig 2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray Spor Kulübü'nün yönetici, teknik heyet ve sporcularını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Görüşmede Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk, Teknik Direktör Okan Buruk ve genç sporcular yer aldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, üzerinde isminin yazılı olduğu 53 numaralı çubuklu Galatasaray formasını Erdoğan'a hediye etti. Erdoğan ve Galatasaray heyeti, takımın bu sezon kazandığı kupalarla birlikte fotoğraf çektirdi.

"CUMHURBAŞKANI'MIZIN FUTBOLA OLAN İLGİSİNİ YILLARDIR BİLİRİZ"

Eylem Tok ve oğlu bugün hakim karşısına çıkıyor! Plan üstündeyken yakalanmışlardı Eylem Tok ve oğlu bugün hakim karşısına çıkıyor! Plan üstündeyken yakalanmışlardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın futbol ve sporun gelişmesi için her türlü adımı attığını hatırlatan Niğdelioğlu, "Sayın Cumhurbaşkanı Başbakanlık döneminde de ayda bir sabah kahvaltısı yapardı, futbola ve spora her zaman ilgisi vardı. Türk sporunun gelişmesi için kulüpler için vergi afları da getirmişti. Sayın Cumhurbaşkanı'mızın futbola olan ilgisini yıllardır biliriz. Sayın Cumhurbaşkanımız da dâhil olmak üzere bütün sporla ilgilenenlerin ana beklentisi Avrupa'da bir başarı." ifadelerini kullandı.

Editör: UHA HABER MERKEZİ