MSB duyurdu: 1 şehidimiz var! - 1. Resim

MSB'den yapılan açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadelerine yer verildi.

MSB duyurdu: 1 şehidimiz var! - 1. Resim

BAKAN GÜLER'DEN TAZİYE MESAJI

Bakan Yaşar Güler, yayımladığı taziye mesajında, "Kahraman silah arkadaşımız, 4 Temmuz 2024 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş, hazırlık maçında şov yaptı! Kartal'dan 5 gollü galibiyet Beşiktaş, hazırlık maçında şov yaptı! Kartal'dan 5 gollü galibiyet

2 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

MSB, çatışmada 2 PKK'lı teröristin de öldürüldüğünü paylaştı.

MSB duyurdu: 1 şehidimiz var! - 2. Resim

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Uzman Çavuş Cebrail Acar için başsağlığı mesajı yayımladı. Kurtulmuş, sosyal medyadan paylaştığı mesajında, "Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Uzman Çavuş Cebrail Acar'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun." ifadesini kullandı.

Editör: UHA HABER MERKEZİ