Eski manken Nefise Karatay'ın güzelliği görenleri kendine hayran bırakıyor. Geçtiğimiz sene yaptığı "Botoksum, dolgum yok" açıklamasıyla gündem olmuştu. Genç kızlara taç çıkartan 48 yaşındaki ünlü isim, konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

1Nefise Karatay'dan Müjde Uzman

"Çok fazla estetik yaptırmıyorum. Zaten 'dolgu ve botoks yaptırmıyorum' dediğimde olay oldu. Yüz yogası yapıyorum. Haftada üç gün spora gidiyorum. Zararlı alışkanlığım yok, düzenli hayatım var."

2Nefise Karatay'dan Müjde Uzman

"İÇİNDE KÖTÜ DUYGU BARINDARMAZSAN, KÖTÜ GÖRÜNTÜ YANSIMAZ"

Yıllardır hep aynı formda olan model, "Düzenli besleniyorum ve spor yapıyorum. İçinde kötü duygu barındırmazsan, kötü bir görüntü yansımaz" diye konuştu.

"HERKESİ ANLAMAK LAZIM"

Oyuncu Müjde Uzman'ın açıklamalarıyla gündeme gelen 'Tükenmişlik Sendromu' ile ilgili konuşan Nefise Karatay, şu ifadeleri kullandı:

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Polonya’ya gidecek Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Polonya’ya gidecek

3Nefise Karatay'dan Müjde Uzman

"Dışarıdan baktığınızda herkes mutlu ama içi öyle değil.Herkesi anlamak lazım. Müjde atlatacaktır. Muhakkak yıpranmıştır. Sonuçta insanız. Benim de sıkıntılı dönemim oldu, aileme sarıldım. Az ama öz insan olsun diye bakıyorum. O zaman yıpranmıyorsun. İnsanlar sınırları aştığı zaman yıpratabiliyorlar."

Editör: UHA HABER MERKEZİ