Köprüde bir garip olay! Çok sayıda aracın lastiği aynı anda patladı! - Resim: 1

Osmangazi Köprüsünde seyir halindeki peş peşe giden araçların  lastikleri patladı. Çok sayıda aracın aynı anda lastikleri patlayınca sürücülerden bazıları hemen araçlarını emniyet şeridine çekti. Bazı araçlar sol şeritte kalırken, bu durum kazaya da davetiye çıkardı. O anlar trafikteki başka sürücülerin kamerasına yansıdı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: AK Parti döneminde hem masada hem sahada bağımsız Türkiye'yi dosta düşmana gösterdik Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: AK Parti döneminde hem masada hem sahada bağımsız Türkiye'yi dosta düşmana gösterdik

Köprüde bir garip olay! Çok sayıda aracın lastiği aynı anda patladı! - Resim: 2


Osmangazi Köprüsü geçişinde Bursa'dan İstanbul istikametinde seyir halinde olan 10'dan fazla aracın lastiği eş zamanlı olarak patladı. 

Köprüde bir garip olay! Çok sayıda aracın lastiği aynı anda patladı! - Resim: 3

Araçlardan bazılarının  lastikleri emniyet şeridinde değiştirilirken, bazı sürücüler lastikçiye kadar gitmeyi tercih etti. 

Köprüde bir garip olay! Çok sayıda aracın lastiği aynı anda patladı! - Resim: 4

Diğer sürücüler ise tedirgin şekilde ilerlerken Orhangazili bir sürücü o anları kamerayla kayıt aldı.Birçok aracın lastiklerinin patlamasına neden olan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Tüm lastiği patlayan araçların aynı noktadan geçiş yaptığı değerlendiriliyor.