Yaptığı şarkılarla gündeme gelen 2012 yılında Ozan Doğulu prodüktörlüğünde "Bu ne yaa" adlı albümüyle kariyer hayatına başlayan Ece Seçkin, 2013 yılında Altın Kelebek Ödülleri'nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” dalında ödülün sahibi oldu ve o ana kadar bu ödülü kazanan en genç şarkıcı olmaya hak kazandı.

01Ece Seçkin

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü: 90 bin camide şehitler için sela okundu! 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü: 90 bin camide şehitler için sela okundu!

PAYLAŞIMLARIYLA ÇOK KONUŞULUYOR

02Ece Seçkin

Sahne performansıyla ve tarzıyla magazin gündeminden düşmeyen Ece Seçkin, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla da çok konuşulan şarkıcının büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. 

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Güzel şarkıcı Seçkin'den romantik bir paylaşım geldi. 2022 yılında pilot Çağrı Terlemez ile dünyaevine giren Seçkin, eşinin doğum gününe özel video paylaştı. 

BİRBİRLERİNİ ÖPMELERE DOYAMADILAR

03Ece Seçkin

Eşiyle birbirinden romantik anlarını derleyen Seçkin'in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Birbirini öpmelere doyamayan çiftin hallerine bir bakan bir daha baktı. 

"İYİ Kİ BENİM OLDUN"

04Ece Seçkin

Seçkin paylaşımına; "Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim...
İyi ki doğdun ömrümün baharı,gençliğim,geleceğim,sevdiğim,kıymetlim...
İyi ki benim oldun... Sadece bu yaşın değil,her yaşın birbirinden güzel olsun 🤍
Seni sevmekten,seni beklemekten ve seni yaşamaktan asla vazgeçmeyeceğim..." notunu düştü.

Editör: UHA HABER MERKEZİ