Korkunç olay Kocaeli'nin Kandıra İlçesi'nde yaşandı. Çalköy Seyrek Mahallesi'nde, arkadaşlarının ikazına rağmen gece denize giren Ferhat Y'den (45) bir süre sonra haber alınamadı.Gece yarısı denize giren adamın korkunç sonu: Cesedi parçalanmış halde bulundu!

ARKADAŞLARI UYARDI AMA...

Hatay'da orman yangını! Hatay'da orman yangını!

Çalköy Seyrek Mahallesi'nde, arkadaşlarının ikazına rağmen gece denize giren Ferhat Y'den (45) bir süre sonra haber alınamadı.Gece yarısı denize giren adamın korkunç sonu: Cesedi parçalanmış halde bulundu!

Arkadaşları ve yakınlarınca Ferhat Y'yi arama çalışması başlatıldı. Yaklaşık 4 saat süren aramanın ardından su yüzeyinde bir erkek cesedi bulan balıkçılar, yüzü ve vücudu parçalanmış haldeki cesedi kıyıya çıkardı.Gece yarısı denize giren adamın korkunç sonu: Cesedi parçalanmış halde bulundu!

Balıkçıların ihbarı üzerine bölgeye sağlık, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve jandarma ekipleri sevk edildi.Gece yarısı denize giren adamın korkunç sonu: Cesedi parçalanmış halde bulundu!

Tekne pervanesinin çarpması sonucu parçalandığı değerlendirilen cesedin bacağındaki lekeden Ferhat Y'ye ait olabileceği bildirildi.

Ceset, otopsi yapılmak üzere Kandıra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Editör: UHA HABER MERKEZİ