Flash TV'de yayınlanan, 'Yalçın Abi' programı ile bir dönem adeta gündemde yankı uyandıran Yalçın Çakır, kayıpları bulurken program esnasında yaşanan olaylarla sıklıkla sosyal medyada ön plana çıkabiliyordu.

Özellikle birçok insanın hafızasında, Flash TV'de yaptığı, 'Yalan Testi' ile hatırlanabilen Yalçın Çakır, sosyal medyada adeta fenomen olmuştu. Öte yandan birçok insanın hafızasından silinmeyen ünlü televizyoncu Yalçın Çakır, bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Bu nedenle Flash TV'nin Yalçın abisinin son hali merak edilebiliyor.

FLASH TV'NİN YALÇIN ABİSİ ŞAŞIRTTI

Flash TV'nin Yalçın abisi, bir dönem adeta gündemden düşmüyordu. Özellikle Flash TV'deki programları ile sık sık sosyal medyada ön plana çıkabiliyordu. Ayrıca Yalçın Çakır'ın sevenleri de oldukça fazlaydı.

Öte yandan Yalçın Çakır, bir süredir gözlerden uzaktaydı. Bunun sonucunda ise, Flash TV'nin Yalçın abisini seneler sonra ilk kez gören adeta herkes şaşırabiliyor.

Tunceli'de eylem ve etkinliklere 5 gün kısıtlama Tunceli'de eylem ve etkinliklere 5 gün kısıtlama

YALÇIN ÇAKIR'IN SENELER SONRAKİ HALİ

Yalçın Çakır'ın yıllar sonraki hali birçok insan tarafından merak ediliyor. Çünkü Yalçın Çakır, Flash TV'deki programları ile yoğun ilgi görebiliyordu. İşte Flash TV'nin Yalçın abisi, Yalçın Çakır'ın seneler sonraki hali;

Editör: UHA HABER MERKEZİ