Uzun süredir ekranlara ara veren oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, Nişantaşı City's'te objektiflere yansıdı. Son dönemdeki televizyondaki işleri değerlendiren Cündübeyoğlu, dizilerin birbirini tekrar etmesinden dert yandı. 'Ölüm Bizi Ayırana Dek' adlı tiyatro oyununda yer alan Cündübeyoğlu, 'Bir müddet dizi yapmayı düşünmüyorum. Değişik ve farklı rollerle karşılaşmazsam ki uzun zamandır karşılaşmıyorum.

Korgeneral Metin Tokel, Selçuk Bayraktar ve Ahmet Akyol'dan sınır birliklerine bayram ziyareti Korgeneral Metin Tokel, Selçuk Bayraktar ve Ahmet Akyol'dan sınır birliklerine bayram ziyareti

Ebru Diziler Yok

Dizi setleri bana tükenmişlik gibi geliyor. Başlangıcı, hazırlık çalışmaları ve karavandan geçirilen vakitler yorucu geliyor. Çok fazla dizi yapmayı düşünmüyorum. Ekranda birbirini tekrar eden işler olduğunu ve oyunculuk gerektiren işler olmadığını düşünüyorum" dedi. Senaryo yazmaya başladığını belirten Cündübeyoğlu, "Kendi yazdığım bir film var. Onun yapımcılığını yapmak istiyorum. Tiyatroda olmak beni tatmin ediyor. Yedi sezondur full doluyor" dedi.