Defne Samyeli'nin Eren Talu ile yaptığı evlilikten Deren Talu ve Derin Talu adında iki kızı oldu. Samyeli'nin kızları, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarıyla sık sık adlarından söz ettirdi.

ESKİ SEVGİLİSİNDEN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ AÇIKLAMIŞTI

010203Derin Taluderin Talu

Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu ise geçen aylarda eski sevgilisi Emircan Şahin ile yaşadığı darp olayıyla gündeme geldi. Derin Talu, 4 ay aşk yaşadığı iş insanı Emircan Şahin tarafından darp edildi. Kendisine gelen bir mesaj üzerine tartışmanın başladığını ve sevgilisinin kendisini darp ettiğini belirten Talu, Emircan Şahin'den şikayetçi oldu.

CESUR POZLARIYLA GÜNDEM OLUYOR

030405Derin Talu

Akdeniz'de 4.1 büyüklüğünde deprem: Kandilli ilk verileri açıkladı! Akdeniz'de 4.1 büyüklüğünde deprem: Kandilli ilk verileri açıkladı!

Özel hayatıyla çok konuşulan Derin Talu, bu kez sosyal medya paylaşımlarıyla büyük yankı uyandırdı. Paylaştığı cesur pozlarla zaman zaman gündeme gelen Derin Talu'nun o halleri dikkatleri üzerine çekti. 

İDDİALI TARZI ORTALIĞI YAKTI GEÇTİ

Sık sık deniz kenarından bikinili ve mayolu pozlar veren Derin Talu, son pozunu teknede verdi. Ünlü güzelin iddialı tarzı ortalığı yaktı geçti. 

050908Derin Talu

"BEBEK GİBİSİN"

Instagram hesabında 236 bin takipçisi olan Talu'nun son pozlarına hayranlarınden beğeni ve yorum yağdı. Peş peşe yaptığı paylaşımlarına; "Çok güzelsin", "Gerçekten çok güzel bir vücudun var", "Bebek gibisin", "Maşallah güzel kadın" gibi yorumlar geldi. 

Editör: UHA HABER MERKEZİ