İşte Ahmet Nur Çebi'nin Divan kurulundaki açıklamalarından satır başları:

"Stadyum sponsorluğuyla ilgili gelecek hafta her türlü detayın bittiği ve imzalandığı bir süreç yaşayacağımızı müjdelemek istiyorum. Markamıza yakışan, değeri diğerlerinden yukarıda olan bir sponsorluk sözleşmesiyle çok kısa sürede huzurlarınıza geleceğim."

"Weghorst'un sözleşmesinin bitmesine 4 ay kala, 2.8 milyon euro kazandık. Belki de bunun yıllarca tekrarı olmayabilir. Amir'i aldık ara transferde, Onur'u aldık. Bunların hepsini alt alta koyarsak, zaten biz ara transferde yaz transferlerinin yarısını çözmüştük."

"Son 24 maçta 20 galibiyet var. Bunun içinde 10 kişiyle Fenerbahçe deplasmanında alınmış bir galibiyet var. Galatasaray, geçen sene kupayı kucakladı ama onları bile sahamızda yendik. Bunun yanında gidenlerin yerine koyduklarımıza bakın. Biz bu sene şampiyon olacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde, sporcularımızı üzecek davranışlarda bulunmayalım."

“Gedson'un değeri ortada. Bugün 35, yarın 45, inşallah daha da iyi olur. Ama biz futbolcularımızın sahada top oynayarak bize şampiyonluklar getirmesini istiyoruz. Bizim birinci önceliğimiz bu.”

Talisca ve Ramos konusu...

Rize’de şiddetli yağışlar sonrası yol çöktü Rize’de şiddetli yağışlar sonrası yol çöktü

"Talisca için kulübüyle görüştük, kulübü satmak istemedi. Ramos konusu, çok değerli bir kardeşimin Beşiktaş'a kazandırıp, onun başarılı olacağını düşündüğü bir süreçti. Kulübün imkanlarını zorlayarak ona destek olmaya çalıştım ancak teklifimizin çerçevesinde bile dolaşmayan bir oyuncuydu. İstifa eden yöneticimle bir sorunum yok. O, bu transferi çok istedi ama ben Ramos transferini Beşiktaş'a çok büyük zarar verebileceğini düşünerek yapamadım."

"MHK'nin içindeki bazı hakemlerle sorunumuz var. Onların kafaları karışık. Ben, 'Bu hakemler gitsin, geri gelmesinler' diyen tek kişiydim. Bugün hakemlerle alakalı bir şey söylenecekse tek ben söyleyebilirim, diğerlerinin ağzını açmaya hakkı yok."

"Mayıs ayında tartışır, gerekiyorsa seçime gideriz"

"Beşiktaş'a yarın başkan olacak adaylarla ilgili, onların itibarını sarsacak herhangi bir şey yapmamam gerektiğini biliyorum. Seçim gerekiyorsa, oturur konuşuruz. Mayıs ayında tartışır, gerekiyorsa seçime de gideriz. Benim için sorun değil. Mühim olan Beşiktaş."