Burdur – Fethiye yolunda meydana gelen kazada otomobilin karşı şeride geçerek kamyonet ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada otomobilde bulunan otomobilde bulunan Metehan Aydın, Esra Kartal ve Mert Kartal olay yerinde hayatını kaybetti. Burdur istikametinden Fethiye istikametine giden ve sürücüsü henüz belirlenemeyen otomobil 10'uncu kilometresinde Kuş Gözlem Kulesi yakınlarında sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu refüjü aşarak karşı şeride geçti.

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI

Soykırımcı İsrail Gazze'yi bombaladı! Hamas lideri Heniyye'nin kız kardeşi şehit oldu Soykırımcı İsrail Gazze'yi bombaladı! Hamas lideri Heniyye'nin kız kardeşi şehit oldu

Otomobil, bu sırada karşı yönden gelen Ali Ç. yönetimindeki kamyonetle kafa kafaya çarpışarak ters döndü. Ortalığın savaş alanına döndüğü korkunç kazada otomobilde bulunan Metehan Aydın, Esra Kartal ve Mert Kartal olay yerinde hayatını kaybetti. Kamyonette bulunan şoför Ali Ç. ve yolcu Adem İ. ise ağır yaralandı.Yaralılar olay yerindeki ilk müdahalenin ardından ambulansla Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Editör: UHA HABER MERKEZİ