Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerce aranan Mehmet Ali Özdemir'in kayınbiraderi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Her şeyi sorgusunda itiraf eden kayınbirader, cinayeti planlayarak işlediğini söyledi. Müge Anlı tüm detayları canlı yayında anlattı.

Bakan Ali Yerlikaya bayram bilançosunu açıkladı: 72 ölü, 12 bin 274 yaralı Bakan Ali Yerlikaya bayram bilançosunu açıkladı: 72 ölü, 12 bin 274 yaralı

Anlı, "Mehmet Ali Özdemir'in cansız bedeni aile üyeleri tarafından taşınmış. Birlikte temizlik yaparak cinayet izlerini temizlemişler. Mehmet Genç bu cinayeti önceden tasarladığını söylemiş. Silahı daha önce gidip almış sonra da eniştesini eve çağırmış. Mehmet Ali eve gelince 3 kurşun sıkarak öldürmüş. Daha sonra cesedi torbaya koyarak kendi aracıyla taşımış. Meryem'in ailesi üzerlerine kan sıçradığı için kıyafetleri yıkamış. O gün çevrede bir düğün varmış o yüzden de silah sesi duyulmamış. Düğün gece 01.00'a kadar sürmez cinayet de o saatlerde işlenmiş. Mehmet Genç sorgusunda silahı da cesede yakın bir yere gömdüğünü söylemiş."

"Meryem de ifadesinde eşiyle çok severek evlendiğini ancak alkol aldığı zaten kendisine çok şiddet uyguladığını söylemiş. Meryem ifadesinde 'Eşim alkollüyken bana ya da aile üyelerimden birine de zarar verebilirdi bundan korktum' da demiş." ifadelerini kullandı.

Editör: UHA HABER MERKEZİ