Dünyanın en güzel  mankenlerinden biri olan Megan Fox son zamanlarda geçirdiği estetik işlemlerle tanınmaz hale gelmişti. Hayranları Megan Fox'un biran önce eski haline gelmesini istiyordu. 

1Megan Fox

 Hollywood yıldızı Megan Fox, birkaç ay önce saçlarını pembeye boyatmıştı. Radikal kararın ardından da saçlarını maviye boyatan Fox, renkli hallerinden vazgeçti ve doğal haline döndü.

2Megan Fox

Megan Fox, boşandıktan sonra rapçi Machine Gun Kelly ile nişanlanmıştı. Oyuncu geçtiğimiz aylarda da Kelly ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Kelly ile olan çalkantılı ilişkisi Fox'un dış görünüşündeki radikal kararlara da yansımıştı. 

3Megan Fox

Fox, ayrılığın ardından bu hayatta en önemli şeyin kendisi olduğunu üstüne basa basa dile getirmiş, bu sözleri ile sevenlerini mutlu etmişti. 

Megan Fox, Kaliforniya'da pijamalarını ve retro Public Enemy tasarım tişörtünü giyerek alışverişe çıktı.

4Megan Fox

Megan Fox'un çene, dudak dolgularının bir kısmını da erittiği görüldü.

5Megan Fox

Suriye lideri Esad'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Olumlu bakıyoruz Suriye lideri Esad'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Olumlu bakıyoruz

Saçlarını o ikonik siyah rengine yeniden boyatan ve çene, dudak dolgularının bir kısmını eriten Megan Fox güzelliği ile herkesi büyüledi.

Editör: UHA HABER MERKEZİ