Ünlü İsimler Bu Partide Bir Araya Geldi

Efe Kesgün için düzenlenen doğum günü partisi ünlü isimlerin katılımıyla önceki akşam Cihangir’de gerçekleşti.
 Ünlü İsimler Bu Partide Bir Araya Geldi

Mimar Efe Kesgün’ün doğum günü, yakın arkadaşı Oğulcan Engin’in Cihangir’de bulunan mekanında kutlanırken, parti birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Düzenlenen geceye Acun Ilıcalı, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Murat Boz, Oğulcan Engin, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı, Defne Samyeli, Deren Talu ve birçok ünlü isim katıldı.

Yakın Arkadaşlar Muhabirlerle Keyifli Bir Sohbet Gerçekleştirdi 

Doğum günü partisinin kutlandığı mekandan çıkarak kameralar karşısına geçen İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Murat Boz muhabirlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Filminin üç günde yakaladığı başarının hatırlatılması üzerine İbrahim Büyükak, yanıtına teşekkür ederek başladı ve katıldıkları doğum günü partisinde hep birlikte bunu da kutlama fırsatı yakaladıklarını belirtti. 

Yeni albümü sorulan Murat Boz, geçtiğimiz günlerde yayınladığı şarkısına gelen tepkilerin çok güzel olduğunu ifade etti. Bunun bir yolculuk olduğuna dikkat çeken Boz, şarkılar çıkmaya başlayınca yolculuğunda başladığını ve yeni şarkısıyla bu yolculuğa güzel başladığını dile getirdi. 

Murat Boz’un şarkısını muhteşem olarak değerlendiren Oğuzhan Koç, Youtube macerasına girdiğini ve gelen tepkilerin güzel olduğunu belirtti. Çalışmalarına devam ettiğini belirten Koç, İbrahim Büyükak’ın film galasından bu yana hayatında ekstra bir gelişme olmadığını ifade ederek esprili bir açıklama yaptı.

Öte yandan Murat Boz da film hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve Bayi Toplantısı’nın tüm sahnelerini sıkılmadan seyrettiğini belirtti. Arkadaşı ile gurur duyduğunu dile getiren Boz, Eser’in de içinde bulunduğu bu gruptan bir film gelebileceğini açıkladı. Kendi aralarında hiçbir zaman para konuşulmadığını belirten ünlü şarkıcı, şu an film yapacaklarının belli olduğunu ve para almayacaklarına karar verdiklerini ifade etmesinin ardından gülerek sevenlerini meraklandırdı. 

Defne Samyeli Partiye Kızı Deren Talu’yla Birlikte Katıldı

Geceye kızıyla birlikte katılan Defne Samyeli, muhabirlere malum soruları sormayın diyerek geri kalan soruları cevaplayacağını belirtti. Partide çok konuşmaktan şarkı söylemeye fırsat bulamadığını dile getiren Samyeli, çok yoğun çalıştığını ve keyfinin yerinde olduğunu ifade etti. Bir muhabirle yaşadığı korkutan anlarla ilgili Samyeli, arabanın her yerinde muhabirler olunca göremediğini ve muhabire herhangi bir zarar gelmediği için mutlu olduğunu belirtti. Şarkılarıyla eski sevgilisine gönderme yaptığı iddiaları üzerine Samyeli, bunlara güldüğünü ve onlarca şarkı okuduğunu ancak böyle bir şey olamayacağını ifade etti. Deren Talu ise aynı gün çekimleri olduğunu dile getirerek, yakında yer aldığı projenin ortaya çıkacağını açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın