Türk savunma sanayisinin iddialı projeleri artık uluslararası pazarda zirveye ilerliyor. Bayraktar TB2'nin ihracat başarısıyla başlayan serüvenin sadece İHA alanında değil, insansız kara araçları, akıllı mühimmatlarda da sürmesi bekleniyor.

Yatırım fonları yine yüz güldürdü! Haftanın en çok kazandıran ve kaybettiren finansal araçları belli oldu Yatırım fonları yine yüz güldürdü! Haftanın en çok kazandıran ve kaybettiren finansal araçları belli oldu

Türkiye, insansız savaş uçakları ANKA-3, KIZILELMA ve 5. Nesil savaş uçağı KAAN'ın görevini sabırsızlıkla bekliyor. Bayraktar TB2'yi envanterine katan birçok ülke yerli savaş uçakları için Türkiye'nin kapısını çalıyor.

Selçuk Bayraktar'dan KIZILELMA paylaşımı: Artık bizler de varız! - 1. Resim

''BİZLER DE ARTIK VARIZ''

Baykar lideri Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin artık uluslarası pazarda söz sahibi olacağına vurgu yaptı. Selçuk Bayraktar KIZILELMA ile ilgili video paylaştı.

Kızılelma ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullanan Selçuk Bayraktar, ''Bizler de artık bu dünyada varız! Bu dünyada takipçi değil veya tedarikçi değil, birilerinin kapısında bekleyen değil, oyun kurucu olarak Türk milleti de var bunun müjdesini barındırıyor. İnşallah Türk Milleti olarak hep birlikte yürüyeceğiz.'' dedi.

Editör: UHA HABER MERKEZİ