Oyuncu Levent Can Kalp Krizi Geçirdi

Geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Levent Can’ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.
 Oyuncu Levent Can Kalp Krizi Geçirdi

Vatanım Sensin, Emret Komutanım ve Kavak Yelleri başta olmak üzere birçok bilinen projede yer alan 48 yaşındaki oyuncu Levent Can’ın kalp krizi sonucu acil bir şekilde İstanbul’da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınarak tedavisine devam edilen Levent Can’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Levent Can’ın Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor

Haberin sosyal medya da kısa sürede yayılmasının ardından çok sayıda insan Levent Can’ın öldüğü şeklinde taziye mesajları yayınladı. Çıkan haberlerin doğru olmadığını göstermek adına ünlü oyuncunun tedavisinin devam ettiği hastaneden açıklama yapılarak, Levent Can’ın hayatını kaybetmediği ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Levent Can Kimdir?

23 Ağustos 1971 tarihinde dünyaya gelen Levent Can, okul yıllarında karar vererek kendini oyunculuk alanında geliştirdi ve yer aldığı projelerde hayat verdiği karakterlerle bu alanda ne kadar başarılı olduğunu ortaya koydu.

Okul bittikten sonra profesyonel oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Levent Can, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda eğitimine devam etti.  Burada hızla kendini geliştiren Levent Can, 1991 yılında TRT’de yayınlanan Aile Bağları dizisi ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini gerçekleştirdi. Bu dizi sayesinde iyi bir çıkış yakalayarak kariyerine sağlam temeller attı.  Birçok dizide rol alan Levent Can son olarak Vatanım Sensin dizisinde Filipos karakteri ile ekranlara gelmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın