Fox ekranlarının fenomen dizilerinden Mucize Doktor‘dan yeni bir haber geldi. Yılbaşı haftasında yeni bölümü yayına girmeyecek olan dizinin hayranları merak içerisinde sosyal medyada araştırmalarına başladı. Yapımcı tarafından yapılan bildirimde Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünün gelecek hafta 9 Ocak’ya yayına gireceği ifade edildi.

Mucize Doktor dizisi bu hafta hayranlarını biraz üzecek. Yeni yıl haftası dolayısı ile diziler yayınına bir süre ara verecek ve tatile girecek. 2020 yılının Ocak ayının ilk haftasında Mucize Doktor dizisi de bundan nasibini alacak. Dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu tarafından yayınlanan yazılı açıklamada Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünün 9 Ocak 2019 tarihinde izleyicisi ile buluşarak yayına gireceğinden söz edildi.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Otizm sendromu bulunan bir doktoru canlandıran Ali Vefa’yı konu alan dizi ilk bölümü ile hem sosyal medyada hem de gündemde kendisine geniş bir yer bulmuştu. Diziler için yeni yılda bazılarının 2 ila 3 hafta arasında yayınlanmayacağı belirtilirken Mucize Doktor’un bundan etkilenmeyeceği ifade edildi.

Dizinin son bölümünde balo gecesinde Ali ile dans eden Nazlı için artık bir karar vakti gelmiştir. Nazlı’nın arkadaşlarından biri olan Gülçin’in karın bölgesinde tümörün izleri bulunmuştur. Ferman’ın müdahalesi ile hastanın ömrü uzatılır ancak Nazlı ile Ali için zor bir dönem başlamıştır.

Nazlı’daki değişim Ali’yi üzerken beklenmedik bir anda beklenmedik bir tavır her şeyin değişmesine sebebiyet verir. Beliz’in aklındaki tek düşünce ise Ferman’dan ayrılmak ve hayatına yeni bir düzen getirmektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz