Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından ekranlara Kuruluş Osman dizisi damga vuruyor. Tarihsel olayların kaleme alındığı yapım Çarşamba günleri reytinglerde zirveyi kimseye bırakmıyor.

6. bölümü ile ekranlara gelen Kuruluş Osman‘ın başrolünde ekranların yakışıklı yüzü Burak Özçivit bulunurken, her hafta Kuruluş Osman hayranları da dizi oyuncularına sosyal medya hesapları üzerinden iltifatlar yağdırıyor.

Çarşamba günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Kuruluş Osman, bu haftayıda zirvede kapattı. 6. bölümü ile bütün gruplarda birinciliği elinde tutarken, tüm kişilerde yüzde 13,69 izlenme oranı ve yüzde 30,06 izlenme payı almayı başardı. Ayrıca dizi AB grubunda yüzde 12,48 izlenme oranı ve yüzde 29,31 izlenme payına sahip olurken, ABC1 grubunda ise yüzde 15,53 izlenme oranı ve yüzde 32,64 izlenme payına ulaştı.

Kuruluş Osman Son Bölümde Yaşananlar

Hafta içi her Çarşamba ATV ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman’da heyecan devam ediyor. Kuruluş Osman’ın son bölümünde yaşananlar dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Osman Edebalı’yı bulmak adına tüm yolları denerken, Yannis ise şeytani planların içine düşüyor. Selcan hatuna karşılık Yannis’i bırakmak durumunda kalan Osman, Salvador’a baskın yapıyor. Obaya Ertuğrul bey tarafından gelen haber sonucu beylik vekaleten Dündar beye geçerken, Sofia herkesin şaşıracağı bir hamle yaparak Osman’ın yanına gelip gerçek yüzünü gösteriyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz