KÜNYE

Kurucu
Gülşen Uygun

İmtiyaz Sahibi / Grantee
BGrup Adına;

Birol Uygur
mail: biroluygur@uygurhaberajansi.com

Telefon(phx): 0312 418 8117
Whatsapp İhbar Hattı: 0553 109 4640

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Açıklanacak
mail:

Haber Editörleri / News Editors
Murat Gürel
mail: murat@uygurhaberajansi.com

Gülin Sarıkaya
mail: gulin@uygurhaberajansi.com

Halim Kaan
mail: halimk@uygurhaberajansi.com

Çağla
mail: cagla@uygurhaberajansi.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Tuğçe Zeytin
mail: tugce@uygurhaberajansi.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Murat Gürbüzoğlu
Mail: muratgurbuzoglu@uygurhaberajansi.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Mail: Açıklanacak

Reklam / Advertise

mail:

Barındırma / Hosting
İHS BilişimMail: iletisim@ihs.com.tr
Tel: +90850 466 5 447

Yazılım / Software
WordPress 5.3.2
(uygurhaberajansi.com kendi özel temasını kullanmaktadır.)

Vergi Dairesi

Cumhuriyet/Ankara
Vergi No; 89901363

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği barındırdığını ön gördüğünüz yazılarınızı, görsellerinizi bize info@uygurhaberajansi.com maili üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz editör ekiplerimiz tarafından onaylandığı takdirde ilgili kategoride yayına alınır.

Adres / Adress
Çankaya/Ankara
MAİL: info@uygurhaberajansi.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2019 uygurhaberajansi.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenen paylaşımların tamamı telif hakları kapsamında uygurhaberajansi.com’a aittir. Yayınlanan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. uygurhaberajansi.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

uygurhaberajansi.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili uygurhaberajansi.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmekle yükümlüdür. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on uygurhaberajansi.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on uygurhaberajansi.com are opened on a new page. uygurhaberajansi.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.