KÜNYE

KURUCU

Gülşen Uygun

İMTİYAZ SAHİBİ

Birol Uygur

uhaajans@gmail.com
Telefon : 0553 109 46 40

Genel Yayın Yönetmeni

Kenan ÇURUKOZ

Haber Editörü

Gece Editörü

UHA

  UHA / www.uygurhaberajansi.com

Reklam

info@uygurhaberajansi.com

 Halkla İlişkiler

info@uygurhaberajansi.com

Mali Müşavir

Murat Gürbüzoğlu

Barındırma

İHS Bilişim
Mail: iletisim@ihs.com.tr
Tel: +90850 466 5 447

Hukuk Departmanı( Açıklanacak)

Sosyal Medya( Açıklanacak)

Adres

Çankaya / Ankara

İletişim

0312 418 81 17

uygurhaberajansi@hotmailcom

 Vergi Dairesi

CUMHURİYET

Vergi Numarası

8991363

YER SAĞLAYICI

UHA

TÜM HAKLARI SAKLIDIR

© Copyrigth 2019 uygurhaberajansi.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş hisselerin tamamı uygurhaberajansi.com’a aittir. Yayınlanan tüm materyaller 5846 telif hakkı kapsamında korunmaktadır. Metin, ses ve video gibi içeriğin başka bir yayın yoluyla çoğaltılması veya dağıtılması suç sayılır.

UHA
GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Kişisel bilgileriniz uygurhaberajansi.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde bilginize kaydedilir. Bu bilgi, yorumunuz veya kayıt işleminizle ilgili olarak size gönderilecek bilgi mesajlarında kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadıkça bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

uygurhaberajansi.com adresindeki harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalarla ilgili olarak uygurhaberajansi.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendiren sayfanın gizliliğini ve diğer politikalarını incelemekten sorumludur. Bu site basın mesleğinin ilkelerine uymayı vaat ediyor. Görüş, öneri ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.