Kadir Doğulu Kamp Maceralarını Paylaştı

Kadir Doğulu, eşiyle birlikte yaptıkları kamplarda yaşadıkları ve edindikleri deneyimler hakkında konuştu.
 Kadir Doğulu Kamp Maceralarını Paylaştı

Bir fuara katılan ve doğaya olan merakıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Kadir Doğulu, kamp maceralarına dair açıklamalarda bulundu. Eşi Neslihan Atagül ile birlikte otel tatilleri yerine karavanla seyahat ederek doğal yaşamla iç içe bir kamp tatilini tercih eden ve doğaya olan tutkusunu her fırsatta dile getiren ünlü oyuncu, bu serüvene nasıl başladıklarını ve kamp deneyiminin kendilerine neler kazandırdığını paylaştı.

Kamp Alanlarında Güzel Arkadaşlıklar Kurdular

Otelde kalmak yerine kamp alanında olmayı tercih ettiklerini belirten Kadir Doğulu, karavanı aldıklarında yola ilk olarak İpsala’dan çıktıklarını ve İsviçre’ye kadar uzanan bir yolculuk yaptıklarını dile getirdi. Daha önce böyle bir deneyime sahip olmadıklarını ifade eden Doğulu, bu maceraya dair her şeyi yolda öğrendiklerine dikkat çekti. Yolculuk sırasında gidiş geliş güzergahında toplam 11 kamp alanında bulunduklarını belirten ünlü oyuncu, buralarda birçok güzel arkadaşlıklara sahip olduklarını kaydetti.

Kamp Hayatının İnsana Özgürlük Verdiğini Dile Getirdi

Otel yerine kamp alanında kalmayı tercih etmelerinin kendilerine güzel manzaralar ve keşifler kazandırdığını belirten Doğulu, kamp hayatından öğrenilecek farklı pek çok şey olmasının yanı sıra bu hayatın bireye özgürlük verdiğini vurguladı. Başarılı oyuncu, insanın kamp esnasında herhangi bir aksiliğin gerçekleşme şüphesinden sıyrıldığı an özgürleştiğini ve her şeyi başarabileceğini dile getirdi.

Eşi Neslihan Atagül’e kamp yaşantısını sevdirmeye çalıştığını ifade eden Doğulu, genelde yanına çok eşya almamasına rağmen eşinin kendisini rahat hissetmesi amacıyla çabaladığını belirtti. Oyuncu, başlarda yakın yerlerde yaptıkları kampı aşamalı bir şekilde daha uzak yerlere taşıyarak eşine kamp hayatını sevdirdiğini açıkladı. 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın