İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilki Çapa’da açılan Kent Lokantası’nın açılışını Başkan İmamoğlu ile resmen gerçekleştirdi. Düğün çorbası, güveç, pirinç pilavı, haydari ve suyun yer aldığı menünün 29 liradan satıldığı lokantanın açılışında konuşan İmamoğlu, “Ekonomik zorluklara karşı dayanışma ve desteğimizi artıracağız” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir süreden bu yana üzerinde çalıştığı Kent Lokantaları’nın ilki bugün Çapa’da açıldı. Lokantanın açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu gerçekleştirdi. İlk yemekler de İmamoğlu tarafından verildi.

ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

İmamoğlu daha sonra bölgedeki üniversitelerden gelen öğrencilerle yemek yedi. Lokantada çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan İmamoğlu, “Bu lokantalarımızda ucuz ve sağlıklı yemek hizmeti vereceğiz. Bugün bölgedeki üniversite öğrencileriyle öğle yemeği yedik. Ekonomik zorluklara karşı dayanışma ve desteğimizi artıracağız” dedi.

FİYAT TARİFESİ BELLİ OLDU

Kent Lokantası’nın merakla beklenen fiyat tarifesi açılışla birlikte ortaya çıktı. Düğün çorbası, güveç, pirinç pilavı, haydari ve suyun yer aldığı menü 29 TL’den satıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz