Huawei’in Yeni Serisine Ait Detaylar Paylaşıldı

Merakla beklenen Huawei P40 serisine ait olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı.
 Huawei’in Yeni Serisine Ait Detaylar Paylaşıldı

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, şimdiye kadar yeni amiral gemisi telefonlarını oluşturan P40 serisine ait paylaştığı tanıtım görsellerinde telefonların kamera özelliklerine dikkat çekmişti. Şirketin 26 Mart’ta çevrimiçi bir etkinlikle lansmanını yapması beklenen P40 serisine ait her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkarken, sızıntılarıyla tanınan Evan Blass ise telefonlara ilişkin detayları ortaya çıkaran bir render görüntüsü paylaştı.

Teknoloji tutkunları tarafından heyecanla beklenen ve Huawei P40 serisini oluşturan P40, P40 Pro ve P40 Premium Edition modellerine ilişkin paylaşılan görüntülerle birlikte cihazlar hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıktı. Resmi olmayan bu görsellerde serideki modellerin arka kamera sayısı ve renk seçenekleri açıkça görüldü.

Paylaşım, P40 Serisine Ait Modeller Hakkında Bazı İpuçları Verdi

Paylaşılan görsellerde telefonların; Ceramic Black, Ceramic White (Huawei P40 Premium Edition), Midnight Black, Icelandic White/Frost White, Gray, Blue ve Gold (Huawei P40 Pro ve Huawei P40) seçeneklerinin yanı sıra Mint Green seçeneğine de sahip olacağı ileri sürüldü. Şirketin bazı renk seçeneklerini ise resmi lansmanında paylaşacağı ön görülürken, serinin en güçlü telefonunun Huawei P40 PE olacağı iddia edildi.

Paylaşılan bu görüntüler, cihazların kamera sayısına dair de bilgi verdi. Paylaşımda, P40 PE’nin 5 arka kamera, P40 Pro’nun 4 arka kamera ve P40’ın ise 3 arka kamera ile birlikte geleceği görüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın