Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın makam aracı saatte 150 kilometre hızla otoyolda yol alırken önüne birden köpek çıktı. Feci bir kazadan son anda dönüldü. Bu olay bile başıboş köpeklerin ne kadar büyük bir tehdit haline geldiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Otoyolda saatte 150 kilometre hızla giden araçlara dikkatle bakın. Çünkü şoförün refleksi ölümcül bir kazanın önüne geçiyor.

ERBAKAN'IN ARACI TEHLİKE ATLATTI

İddiaya göre önde Fatih Erbakan'ın makam aracı, arkasında da koruma ekibi var. Ve bir anda otoyola çıkan köpekten sert bir manevra ile kurtuluyorlar. Yani Erbakan da sorunla bir anda burun buruna geldi. Ama buna karşın popülist söylemlerini sürdürüyor.

Soykırımcı İsrail Gazze'yi bombaladı! Hamas lideri Heniyye'nin kız kardeşi şehit oldu Soykırımcı İsrail Gazze'yi bombaladı! Hamas lideri Heniyye'nin kız kardeşi şehit oldu

Oysa aynı Fatih Erbakan seçimden önce başıboş sokak köpeği terörü diye mesajlar yazıyordu.

KÖPEK SÜRÜLERİ HER YERDE

Seçim kampanyasında meseleyi gündeme taşıyordu.

Şimdiyse sokak köpeklerinin hepsinin barınaklara toplanması gibi pratikte uygulanması çok güç bir öneriyle işin içinden sıyrılmaya çalışıyor.

Köpek sürüleri, çocukları parçalaması, kendinden zayıf kedi ve köpekleri öldürmesinin yanı sıra kuduz başta olmak üzere toplum sağlığını da açıktan tehdit ediyor.

Editör: UHA HABER MERKEZİ