Erol Bulut Maça İlişkin Değerlendirme Yaptı

Bulut, şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, Türk milletine sabır dileyerek, çok üzgün olduklarını belirtti.
 Erol Bulut Maça İlişkin Değerlendirme Yaptı

Erol Bulut, şehit olan askerlerimize rahmet ve milletimize sabır dileyerek, üzüldüklerini belirtti. Süper Lig’in 24. haftasında Beşiktaş ile oynadığı maçta 2-1’lik skorla kendi evinde mağlubiyet yaşayan Aytemiz Alanyaspor’un Teknik Direktörü Erol Bulut, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklama yaptı. 

Bulut, Sezonun En Kötü Oyunu Olarak Değerlendirdi

1-0 öne geçmelerine karşın hak ettikleri bir mağlubiyet aldıklarını dile getiren Bulut, maç süresi boyunca takımın konsantre olamadığını ve basit hatalar yaptığını ifade etti. Rakibe verdikleri gol pozisyonlarına değinen teknik direktör, takımının bugüne kadar hiçbir maçta bu şekilde oynamadığını belirtti. Bulut, bu durumu sorgulayacaklarını dile getirerek, en kısa zamanda bunu çözmeleri gerektiğinin altını çizdi. Önlerindeki yarı maça işaret eden Bulut, sorunları çözüp yollarına devam etmeleri gerektiğini belirtti. Takımının bulunduğu yere kolay gelmediğini ve iyi futbol oynayarak bunu başardığını ifade eden teknik direktör, sezonun en kötü oyununu oynadıklarını ve bunu değiştirmeleri gerektiğini vurguladı.

Defansta zincirleme hatalar olduğuna dikkat çeken Bulut, bu nedenle kendi kalelerinde gördükleri goller olduğunu kaydetti. 

Maçtaki penaltı pozisyonunun sorulması üzerine Erol Bulut, futbolcunun kontrolü dışında eline çarptığı için pozisyonun penaltı olmadığı yönünde bir değerlendirmede bulunmanın yanı sıra ilk maçta Adiba’nın eline çarpan topu hatırlattı.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın