Devlet Bahçeli: 27 Şubat katliamı için tazminat ödenmelidir

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 27 Şubat katliamından dolayı Türkiye'den özür dilenerek tazminat ödenmesi gerektiğini söyledi.
 Devlet Bahçeli: 27 Şubat katliamı için tazminat ödenmelidir

Partisinin grup toplantısında söz alan MHP Lideri Devlet Bahçeli bir kez daha 27 Şubat’ı gündeme taşıdı. İdlib için MHP’nin önerilerinden de bahseden BAhçeli, Astana ve Soçi ilkelerine bağlı kalınarak 30 ila 35 km derinliğinde bir güvenli bölgenin önemini dile getirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 27 Şubat katliamından dolayı mutlaka Türkiye’den bir özür dilenerek tazminat konusunun gündeme getirilmesini isteyen Bahçeli, Esed unsurlarının da bölgeden çekilmelerini istedi.

27 Şubat İçin Tazminat Ödenmelidir

Bahçeli, Türk milletine meydan okuyanların karşısında her zaman yiğitlerimizin olacağını söyleyerek erkeğinden kadınına kadar aziz milletimizin her daim arkalarında olacağından bahsetti. İdlib’den geri çekilmeleri durumunda Hatay’dan olacaklarını da sözlerine ekleyen Bahçeli, 27 Şubat katliamından dolayı Türkiye’den mutlaka özür dilenerek, bir tazminat ödenmesini gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın