OGM Pictures imzasını taşıyan ve yönetmenlik koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturacağı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için son günler. Tv8 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan dizi 2 gün sonra ekranlara merhaba demeye hazırlanırken, dizinin senaryosu ise Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı tarafından üstleniliyor.

İnsanın kaderini değiştirip değiştirmeyeceğinin sorgulanacağı dizinin Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenildiği ifade edilirken, dizinin başrolünü üstlenecek Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol‘da bir hayli heyecanlı görünüyor.

Dizi ilk duyulduğu sıralarda başrol oyuncularının uyumu oldukça fazla merak edilirken, bu konu hakkında da sosyal medyada çok fazla yorum gelmişti. Demet Özdemir dizi hakkındaki yorumlarını yaparak, ilk teaser’ın yayınlanmasının ardından birçok olumlu tepki aldığını, dizi dünyasına adapte olundukça daha iyi hissettiğini kaydetti.

Herkes Diziyi Kendisiyle Özdeşleştirecek

Özdemir ayrıca hikayeyi okumasıyla birlikte doğduğu evle yaşadığı hayat arasında benzerlik bulunduğunu gördüğünden söz etti. Öte yandan İbrahim Çelikkol’da dizi hakkında önemli açıklamalarda bulunarak, dizinin gerçek hayattan uyarlandığını ve diziyi seyreden herkesin kendisiyle bağdaştıracağını dile getirdi.

Dizi için oyuncuların bir hayli heyecanlı olduğu görülürken, bunun yanı sıra aynı heyecanı hem Demet Özdemir’i hemde İbrahim Çelikkol’u partner olarak ekranlarda görmek isteyenler yaşıyor. Sosyal medya üzerinden dizi hakkında olumlu yorumlar yapılırken, Demet Özdemir fanları Can Yaman ile yaptığı partnerlik sonrasında İbrahim Çelikkol ile yakalayacağı uyumu oldukça merak ediyor. Dizi 25 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz