Ekranların kusursuz fenomen dizilerinden Çukur‘un yeni bölümüne Cumali damgasını vuruyor. Yeni sezonda birlikte oynadığı rolü ile Çukur dizisine damga vuran Cumali karakterinin öleceği iddiaları sosyal medyada geniş yer buldu. Bununla birlikte Yamaç’ın şaşkınlığı ise yeni fragmanda yer alan sahnelerden birisi oldu.

Çukur 81. yeni bölüme geri sayımı devam ettirirken Cumali’den gelen yeni haberler sosyal medyaya bomba gibi düştü. Diziden yeni bölüm ilk fragmanında Cumali’nin hastanede oluşu ve ölümle pençeleşmesi herkesin aklındaki soruyu kurcalamasına neden oldu. Cumali’nin ölüm ile yaşam arasındaki kavgası herkesi içten büyüledi.

Azeri ve Yamaç arasındaki sürtüşme ev ahalinde en çok Sultan’ı rahatsız etmekte. Ailesini kaybetmek üzere olan ancak buna göz yummayacağını söyleyen Sultan, herkesin aklını başına almasını ve böyle şeylere asla izin olmayacağını söyler. Bu konuda ilk uyarı ise Yamaç’ı bulur. Bu tutumdan sonra içersinde esen rüzgarlara dur diyemeyen Yamaç soluğu Azer’in evine baskın verir ancak kapıyı Karaca açınca en büyük şaşkınlığını yaşar.

Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Çukur’un geçtiğimiz haftaki son bölümüne Kemal’in ölümü damgasını vurmuştu. O anlar ekranlara geldiği zamanda gözyaşları sel olup akarken oldukça duygusal anlar da yaşanmıştı. Emmi olacakları önceden sezerek Yamaç’a bir anca önce durulması gerekliliğinden bahsetmiştir.

Sürpriz bir misafir kahveye gelerek tehlikeli kapılarını ardına kadar aralamakta. İdris Baba’nın katilini bulmak için yanına Medet’i alan Vartolu soluğu Almanya’da alıyor. Çukur dizisi yeni bölümü ile 23 Aralık Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz