2019 yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon lira değerindeki büyük ikramiyeyi kazanan numara belli oldu. Büyük ikramiye 4 ilimize isabet etti. Yılbaşı çekilişinde kazanan bilet numarası ise 1358490 olarak belirlendi.

Milli Piyango tarafından tertip edilen 2019 yılbaşı özel çekilişi öğle saatlerinde başladı. Vatandaşlar büyük ikramiye isabet eden bilet numarası için heyecanlı bekleyişi tamamladı. Büyük ikramiyenin isabet ettiği iller ise Gaziantep, İzmir, Bursa ve İstanbul olarak açıklandı. 80 milyon lira değerindeki büyük ikramiyede amorti kazanan numaralar ise 4 ile 8 olarak belirlendi.

Büyük İkramiye Çeyrek Bilete Çıktı

Milyonlarca vatandaşın büyük bir heyecan içerisinde beklediği yılbaşı özel çekilişi Aralık’ın son günü olan 31 Aralık öğle saatlerinde Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda öğle saatlerinde başladı. 80 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarası 1358490 olurken çeyrek biletin isabet ettiği iller ise Gaziantep, İzmir, Bursa ve İstanbul oldu.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde 8 milyon liralık özel çekilişi kazanan numarada açıklandı. Bu özel çekilişte 9976216 numaralı bilete de 8 milyon lira isabet etti.

Ankara’nın Kızılay ilçesinde Milli Piyango resmi binasında noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş televizyon ekranlarında da canlı olarak yayınlandı. Yılbaşı özel çekilişinde daha önceden söylendiği gibi 80 milyon liradan başlanarak en küçüğü 80 lira olan biletlere kadar ikramiye dağıtılacağı bilgisi verilmişti. Bu kapsamda ödenecek olan tutar ise 450 milyon liraya yakın olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz