Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisine gelen teklife olumsuz yanıt verdi. 6 bölüm halinde TRT ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide Tatlıtuğ’un Atatürk‘ü canlandırması beklenmekteydi. Ancak yakışıklı oyuncu bu teklife hiç yanaşmamayı tercih etti.

Ekranların aranan oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ almış olduğu karar ile sosyal medyada oldukça konuşuldu. Atatürk’ü canlandırması açısından kendisine gelen teklife olumsuz yanıt veren Tatlıtuğ bunun için oldukça isteksiz olduğunu da kaydetti.

TRT’de yakın bir zamanda yayınlanacak olan Ya İstiklal Ya Ölüm adlı mini dizi için şimdiden yeni oyuncu taleplerine de başlandı. Atatürk canlandırması istenen ancak teklifi kabul etmeyen Tatlıtuğ bunun doğruluğuna da kabul ederek cevabını verdi. Tatlıtuğ, hayatında oynamak istediği karakterlerden birisinin hep Atatürk olduğunu ve bunun kendisine büyük bir şeref verdiğini ancak bir başka proje sebebi ile olumsuz yanıtladığını dile getirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 senesinde düzenlenen güzellik yarışmalarında hem yurt içi hem de yurt dışında ülkemizi başarı ile temsil ederek ilk sırada yer almıştı. Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül kararkteri ile adından oldukça söz ettiren ve kariyerinde zirve yapan Tatlıtuğ, ekranların tartışılmaz en iyi oyuncularından biri olmuştu.

Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ, 19 Şubat 2019 tarihinde Paris’te düzenlenen sade bir düğün töreninde hayatını Başak Dizer ile birleştirdi. Tatlıtuğ’un annesinin düğüne sağlık sorunları sebebiyle katılmaması ise uzunca bir süre konuşmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz