Arda Kural Hayranlarını Heyecanlandırdı

Setlere döndüğü haberleriyle hayranlarını mutlu eden Arda Kural, yaşadığı sürece dair bazı açıklamalar yaptı.
 Arda Kural Hayranlarını Heyecanlandırdı

Arda Kural, geçirdiği zor sürecin ardından son günlerin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Tutunamayanlar’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Uzun bir aranın ardından başarılı oyuncunun ekranlara dönecek olması sevenlerini heyecanlandırırken, dizinin yönetmeni tarafından sosyal medyadan verilen bu müjdeli haber sonrası diziyi ve oyuncuyu takip edenler sabırsızlıkla beklemeye başladı. Sevenlerinin merakla beklediği Arda Kural, dikkat çeken imajıyla bir televizyon programına açıklamalarda bulundu.

Gerçek ve Sahte Arasında Bir Bocalamaya Düştüğünü İfade Etti

Oyunculuğun çok kolay gibi görünmesine karşın öyle olmadığını ifade eden Arda Kural, psikolojik açıdan insanı çok etkileyen ve yönlendiren bir meslek olduğunu belirtti. Oyuncu olabilmek için ya çok iyi yalancıyım ya da çok gerçekçi bir bireyim denmesi gerektiğini dile getiren Kural, gerçek ve sahte arasında kalınca bir bocalamaya düştüğünü kaydetti.

Kural, düşünmeye başladıkça kafasının karıştığını belirtirken, insanlara da biraz daha farklı bakmaya başladığını ifade etti. Kendisini geri çekip içine gömüldüğünü dile getiren oyuncu, daha sonra da yaşamı erteleyip umursamadığını ve bunun yanı sıra televizyondan uzaklaşarak doğaya yöneldiğini açıkladı. Aynı zamanda çok fazla düşünmeye başladığını belirten Kural, kendini bildiğini ve zeki biri olduğunu ifade etti. Saygısız ve ahlaksız biri olmadığını dile getiren oyuncu, ortamı sorgulayıp kendi hatalarını ele alarak bunları nasıl değiştirebileceğini düşündüğünü vurguladı.

Başarılı Oyuncu Sorunları Aştığını Dile Getirdi

Öte yandan şöhreti kaldıramamış biri olmadığını belirten Arda Kural, yalnızca şöhretin mecbur bıraktığı durumları kaldıramadığının altını çizdi. İnsanları sevmesinin yanı sıra kardeş gibi gördüğünü ifade eden başarılı oyuncu, kimseye küskünlüğü ve kırgınlığı olmadığını açıkladı. Kural, öfkesinin yanı sıra kendisinde aşamadığı bazı şeylerin olduğunu ancak hatayı önce kendinde arayarak bu sorunları aştığını dile getirdi.

38 yaşına geldiğini ve insanların gözünün önünde büyüdüğünün farkında olduğunu belirten Kural, genç yaşlarda her şeyin çok daha farklı olduğunun altını çizdi. Bazen gençlik fotoğraflarına baktığını söyleyen oyuncu, çok sevimli göründüğünü ve fotoğraflarının hoşuna gittiğini dile getirdi. Arda Kural, şu an biraz daha olgun olduğunu ve eskisi gibi olabilmeyi kendisinin de istediğini açıkladı.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın