Ankara’da yabancı uyruklu şahıs patronunu öldürdü! Çok sayıda ekip olay yerinde

 Ankara’da yabancı uyruklu şahıs patronunu öldürdü! Çok sayıda ekip olay yerinde

Ankara Altındağ’da yabancı uyruklu bir şahıs, tartıştığı patronunu öldürdü. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, geniş güvenlik önlemleri alırken, Suriyeli olduğu belirlenen şahıs da kısa süre içerisinde yakalandı. Olayın neden gerçekleştiği, şahsın sorgusundan sonra belli olacak.

Altındağ ilçesinde akşam saatlerinde korkutan bir olay meydana geldi. Elde edilen bilgiler ve iddialara göre çantacıda çalışan yabancı uyruklu bir şahıs, henüz bilinmeyen bir tartışma nedeniyle işletme sahibi Ziya İpek’i(27) öldürdü.

KALE KENARINDAKİ İŞ YERİNDE YAŞANDI

Edinilen bilgilere göre olayın Ankara Kalesi’nin kenarındaki bir çantacıda meydana geldiği ve yabancı uyruklu şahsın patronu İpek’i silahla öldürdüğü belirlendi. Ayrıca şahsın Suriyeli olduğu iddia edildi.

Ankara'da yabancı uyruklu şahıs patronunu öldürdü! Çok sayıda ekip olay yerinde

ÇOK SAYIDA EKİP OLAY YERİNDE

Vefat haberini alan Ziya İpek’in yakınları, işletmenin önüne akın etti. Büyük üzüntü yaşayan İpek’in akrabaları uzun süre gözyaşı döktü. Yeni bir gerginlik yaşanmasını engellemek üzere olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

Ankara'da yabancı uyruklu şahıs patronunu öldürdü! Çok sayıda ekip olay yerinde

GÖZALTINA ALINDI

Polisler, konuyla ilgili aldıkları ilk bilgilerin ardından peşine düştükleri katil zanlısı şahsı kısa sürede gözaltına aldı. Tartışmanın neden kaynaklandığı ve olayın nasıl geliştiğini belirlemek için geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın