2019 yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon lira değerindeki büyük ikramiye kazananı halen ortaya çıkmadı. Saat 17.00’a kadar eğer kazanan talihli ortaya çıkmadığı takdirde büyük ikramiye tutarı olan 70 milyon lira hazineye kalacak.

Geçen sene düzenlenen yılbaşı çekilişi sonrasında herkes şanslı biletin kim olduğunu merak ediyordu. Ancak aradan geçen günlere rağmen 70 milyon liralık büyük ikramiyenin kazananı bir türlü ortaya çıkmadı. Bugün saat 17.00’a kadar talihlinin ortaya çıkmaması sonrasında kazanılan büyük ikramiye hazinenin olacak.

Vaktinde alınmayan ve zamanı geçen ikramiye tutarları, Milli Piyango bünyesinde tekrardan kontrol edilerek Hazineye ulaşımına katkı sağlıyor. İkramiye kazananlarının almadığı bu paralar savunma başta olmak üzere çocuk esirgeme kurumu, ülke tanıtımı ve olimpiyat oyunlarına kaynak olarak aktarılıyor.

İkramiye Sahibi Ortada Yok

Çekiliş tarihinden itibaren talihlinin önünde 365 gün yani 1 yıllık bir süre bulunuyor. 31 Aralık 2019 Salı gününde büyük ikramiye talihlisi parasını saat 17.00’a kadar Milli Piyango İdaresi’ne giderek hem biletini ibraz ettirecek ve ardından da ödülüne kavuşmuş olacak.

Gizemini halen koruyan ve ortaya çıkmayan talihli hakkında sosyal medya üzerinden de çok değişik iddialar ortaya atılmıştı. Son gerçekleşen Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin biletinin ise İstanbul’un Üsküdar ilçesinden satıldığı da ortaya çıktı ancak talihli bulunamadı. Bir seyyar bayide satılan biletin numaraları ise daha önceden ‘7615536’ olarak açıklanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz